housearrow-whitecheck-roundarrow-redarrow-yellowfilepluscircle-clock circle-phonesearchLayer 1

Gezocht: de interim-gemeentesecretaris / Algemeen Directeur die alles kan!


De gemeentesecretaris, directeur van onze gemeentelijke organisatie, gaat ons binnenkort verlaten. Hij gaat de uitdaging als wethouder in zijn woonplaats Krimpen aan den IJssel aan. Burgemeester Hanne van Aart: “Het vertrek van Coen Derickx is een gemis voor onze gemeente. Hij heeft voor ons een aantal belangrijke opdrachten in de steigers gezet. Maar wij begrijpen allemaal dat het wethouderschap voor Coen een kans is die hij niet kan laten lopen. We hebben hard gewerkt aan een profielschets voor de nieuwe gemeentesecretaris en de zoektocht kan beginnen.” Ken je iemand die voldoet aan bijgaand profiel en die ons op korte termijn kan komen ondersteunen? Tip deze man of vrouw dan! 

mill-tailormade association-rosy