housearrow-whitecheck-roundarrow-redarrow-yellowfilepluscircle-clock circle-phonesearchLayer 1

Carnaval in onze gemeente


Zaterdagochtend 22 februari draagt burgemeester Hanne van Aart om 10.00 uur de sleutel van onze gemeente officieel over aan de drie afgevaardigden van Turfstekerslaand (Kaatsheuvel), Theebuikenland (Loon op Zand), en Moerbieënland (De Moer). Zij nemen de sleutels in ontvangst bij ''Bij Anton’’ aan het Anton Pieckplein in Kaatsheuvel. De burgemeester en wethouders zijn aanwezig bij verschillende carnavalsactiviteiten in onze gemeente, zoals de optochten in de drie kernen. In verband met carnaval is de gemeente op maandag 24 februari gesloten. 

 

Optochten

In onze gemeente zijn een aantal prachtige optochten te bewonderen. Kom ze vooral bekijken! 
Een overzicht van de carnavalsoptochten in onze gemeente:

 


Kinderoptocht

Carnavalsoptocht

KaatsheuvelVrijdagochtend 21 februari, start om 09.00 uur op Anton PieckpleinZondagmiddag 23 februari, start om 13.11 uur in Sprangsestraat
Loon op ZandVrijdagochtend 21 februari, start om 8.45 uur bij de weteringMaandagmiddag 24 februari, start om 13.00 uur vanaf de Klokkenlaan en zal om 13.11 uur langs het Loons kwartier gaan
De MoerVrijdagochtend 21 februari, start om 09.00 uur op Anton Pieckplein in KaatsheuvelZaterdagmiddag 22 februari, start om 13.30 uur in Middelstraat (westzijde)

 

Wegafsluitingen

Tijdens de optochten zijn enkele straten tijdelijk afgesloten. Verkeersregelaars organiseren dan het verkeer. Hieronder vindt u een handig overzicht van de wegafsluitingen tijdens de carnavalsoptochten:

Afsluitingen

Afgesloten straten

KaatsheuvelKinderoptocht
vrijdag 21 februari, 8.30 uur tot 11.30 uur   
Anton Pieckplein, Peperstraat, Julianastraat, een gedeelte van de Hoofdstraat (tussen de Peperstraat en Sprangsestraat), een gedeelte van de Mgr. Völkerstraat (tussen Hoofdstraat en Julianastraat) en een gedeelte van de Gasthuisstraat (tussen Julianastraat en Peperstraat)
Carnavalsoptocht
Zondag 23 februari, 12.00 uur tot 17.00 uur
Verzetstraat, Sprangsestraat, Monseigneur Völkerstraat, Leo XIII straat, Anton Pieckplein, Vondelstraat en een gedeelte van de volgende straten: Schotsestraat, Hoofdstraat, Gasthuisstraat, Raadhuisstraat en Huygenstraat
Loon op ZandKinderoptocht
Vrijdag 21 februari, 9.00 uur tot 11.00 uur
Kerkstraat, Dr. van Kesselstraat, Van Rijckevorselstraat, Doelen, Venloonstraat, Oranjeplein en een gedeelte van de Ecliptica
Carnavalsoptocht
Maandag 24 februari, 11.00 uur tot 16.00 uur
Klokkenlaan, Kerkstraat, Hoge Steenweg, van Salm Salmstraat, van Rijckevorselstraat, Doelen, Venloonstraat, Oranjeplein en Ecliptica
De MoerCarnavalsoptocht
Zaterdag 22 februari, 12.30 uur tot 16.00 uur
Zijstraat en Middelstraat


Meer informatie?

Kijk voor meer informatie over de optochten en carnaval in Kaatsheuvel op www.turfstekerslaand.nl en op de Facebookpagina's: Turfstekerslaand (Kaatsheuvel), Theebuikenland (Loon op Zand) en Moers Belang (De Moer).

 

mill-tailormade association-rosy